Państwowa Inspekcja Pracy - Główny Inspektorat Prac
ul. Barska 28/30
02-315 Warszawa
tel. 22 391 82 15
kancelaria@gip.pip.gov.pl
www.pip.gov.pl
Konkurs filmowy „Legitna praca w oku kamery”
organizator:Państwowa Inspekcja Pracy - Główny Inspektorat Prac
Konkurs filmowy „Legitna praca w oku kamery”
Weź udział w ogólnopolskim konkursie filmowym „Legitna praca w oku kamery”:
- Zapoznaj się z regulaminem konkursu.
- Nakręć film do 90 sek. Zachęć w nim swoich rówieśników, żeby zatrudniali się zgodnie z prawem i w bezpiecznych warunkach.
- Pobierz i wypełnij: Kartę zgłoszenia, Zgodę na przetwarzanie danych, Zgodę na wykorzystanie wizerunku, Zgodę na przeniesienie na Państwową Inspekcję Pracy praw autorskich i Oświadczenie (załączniki nr 1-5 do regulaminu).
- Upewnij się, czy dane zostały wpisane poprawnie.
- Zeskanuj wypełnione dokumenty.
- Wypełnij krótki formularz poniżej. Załącz skany wypełnionych i podpisanych dokumentów oraz swój film i wyślij do 15.03.2024 roku włącznie.
- Wygraj nagrody!
Najważniejsze informację
Konkurs dla młodych osób w wieku 14-24 lata. Uczestnicy rywalizują w 3 kategoriach wiekowych: 14-15 lat; 16-19 lat; 20-24 lata.
Celem konkursu jest popularyzowanie wśród młodych osób wiedzy dotyczącej: przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalności zatrudnienia.
Zadanie konkursowe to nakręcenie filmu (do 90 sek.), w którym Twórca ma zachęcić swoich rówieśników do zatrudnienia się zgodnie z prawem i w bezpiecznych warunkach.
Gatunek filmów konkursowych jest dowolny np.: fabuła, dokument, reportaż, teledysk, animacja komputerowa etc.
Filmy zgłoszone do konkursu powinny spełniać następujące warunki techniczne: rozdzielczość: min. 1920 x 1080 Full HD; wielkość pliku maksymalnie 500 MB, format: mp4, avi, mov, wmv; audio: stereo.
Każdy uczestnik powinien wysłać swój film razem z zeskanowanymi dokumentami do dnia 15.03.2024 roku, korzystając z poniższego formularza.
Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie konkursu.
Zakres tematyczny konkursu
Przepisy prawnej ochrony pracy, w tym przepisy dotyczące bhp, legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej, ze szczególnym uwzględnieniem praw i obowiązków stron stosunku pracy.
Zagadnienia związane z podejmowaniem pracy wakacyjnej i sezonowej oraz nauki zawodu.
Informacje pochodzą ze strony: www.pip.gov.pl
Spodobało Ci się to ogłoszenie? Wesprzyj nas, żebyśmy mogli dodawać ich jeszcze więcej!