Architektura-murator
.
.
http://architektura.muratorplus.pl/
Wróć do listy
Ogłoszenie archiwalne
XV edycja Konkursu Studenckiego "Architektury-muratora"
organizator:Architektura-murator
Rodzaj:
inne
Grupa docelowa:
studenci
Zasięg:
ogólnopolskie
termin składania wniosków:
15.05.2015
XV edycja Konkursu Studenckiego "Architektury-muratora"
V edycja Konkursu Studenckiego odbędzie się pod hasłem JEDNOSTKA MIESZKALNA MINIMUM. Konkurs ma charakter ogólnopolski i jest otwarty dla studentów wydziałów architektury, architektury wnętrz, wzornictwa przemysłowego i innych, pokrewnych kierunków na państwowych i prywatnych uczelniach.
Do 5 maja mogą rejestrować się chętni do wzięcia udziału w XV edycji Konkursu Studenckiego, która odbywa się pod hasłem JEDNOSTKA MIESZKALNA MINIMUM. Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu jak najmniejszego modułu mieszkalnego w dowolnie wybranym miejscu w Polsce. Może on mieć charakter obiektu wolno stojącego lub być częścią większej jednostki, istniejącej bądź nowej. W swoim programie musi zawierać miejsce do spania, pracy, gotowania, mycia się i toaletę. Prace konkursowe będzie można dostarczać (osobiście lub pocztą/kurierem) w dniach od 7 do 15 maja 2015. Organizatorem konkursu jest miesięcznik „Architektura-murator”.
Zwycięzca Konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 7500 zł. Przyznane zostaną także trzy wyróżnienia po 1500 zł. Ich laureaci otrzymają także książkę z autografem Tomasza Koniora – „Dotknąć Muzyki”. Wszystkie nagrodzone prace opublikowane zostaną na łamach miesięcznika „Architektura-murator” i na stronie internetowej magazynu. Ponadto sponsor konkursu, firma Geberit, przyzna nagrodę specjalną za szczególne walory zaprojektowanej w jednostce mieszkalnej toalety, w której użyto produktów marki Geberit.
Formularz rejestracyjny, regulamin, zasady opracowania i szyfrowania prac oraz wszystkie informacje i materiały niezbędne do stworzenia projektu (rzut, przekrój, sytuacja, a także zdjęcia mieszkania i widoków) dostępne są na stronie internetowej: www.architektura.murator.pl
Jury przy ocenie projektów zwróci szczególną uwagę na oryginalność rozwiązania zadanego tematu, a także na funkcjonalność, estetykę i możliwości zrealizowania projektu.
Informacje pochodzą ze strony: http://architektura.muratorplus.pl/